חזרה לראשי

ניקוי (צום) מיצים. צום מיצים. ניקוי רעלים

סופשבוע צום מיצים וניקוי רעלים עם דגש על בריאות, תזונה, יוגה, מדיטציות, טבע, ונופש עם זהר צמח וילסון ואביטל סבג
עם מורים אורחים וצוות התמיכה

הסדנה הקרובה מתקיימת בנווה מדבר מואה:
חמישי עד שבת 4-6 בינואר 2018


לחצו כאן לפרטים המלאים אודות הסדנה כולל סוגי חדרים ומחירים

צום מיצים: אנו מזמינים אתכם לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב של טבע, רוגע ונופים מקסימים. זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). שלושה ימים מרעננים ומלטפים באתר נופש עם טבע יחיד במינו מאפשרים לנו לחוות היבטים נוספים של תזונת הגוף והנפש תוך כדי ניקוי הגוף והראש ומילוי המצברים.

נקבל את ההזנה שלנו ממיצי ירקות, שייקים ירוקים המשלבים פירות, ומרקים חמים, מרכיבים אורגניים. נלמד כיצד להכין שילובים שונים וטעימים של מיצים ושייקים אותם נוכל להמשיך לצרוך גם בחיי היום יום, כחלק מתזונה בריאה.

מיץ: מכינים אותו במסחטת מיציםנוזל צלול מירקות ופירות, ללא הסיבים ועל כן נספח מהר. 

שייק ירוק: מכינים אותו בבלנדרשילוב של פירות מתוקים, עלים ירוקים, מזונות על, ומים. מכיל סיבים ועל כן מסייע בפעילות המעיים ובהענקת תחושת שובע. 

מרק חם: שילוב של ירקות שורש, עלים כגון סלרי ופטרוזיליה, ועשבי תבלין המבושלים במים. מוגש לאחר טחינה בבלנדר.הסדנה הקרובה מתקיימת בנווה מדבר מואה:
חמישי עד שבת 4-6 בינואר 2018


לחצו כאן לפרטים המלאים אודות הסדנה כולל סוגי חדרים ומחירים

צום מיצים וניקוי הרעלים שלנו כולל גם הרצאות תזונה, שיעורי יוגה, מדיטציות מודרכות, הליכות בוקר, סדנת שיאצו, קבלת שבת, מנוחה, והדרכה להמשך הדרך.

ניקוי (צום) מיצים מסייע בשיפור התפקוד של מערכות הגוף השונות בזכות המנוחה המתאפשרת למערכות העיכול, העצבים, הלב, כלי הדם, הנשימה, ומערכות גוף נוספות ובזכות יציאת רעלים מהגוף. ביצוע התהליך בטבע, תוך התנתקות מהמתחים של חיי היום יום, תורם משמעותית להצלחה.

התהליך שלנו אינו נועד להרזיה בלבד. אנחנו לא חסידים של דיאטות המובילות לירידה ושוב עלייה (מאוד מזיק לגוף). אנו רואים בניקוי המיצים כלי נפלא להפחתת תשוקות מזיקות ושינוי הרגלי אכילה, דבר המסייע לשיפור הבריאות וכתוצאה מכך לירידה בריאה במשקל. המשתתפים מקבלים הדרכה כיצד להתכונן לניקוי ולבצעו בצורה בריאה ונתמכת.

אין צורך בניסיון קודם ביוגה או בצומות.

עמוד הסדנה בפייסבוק


אודות המנחים

זהר צמח וילסון, CHHC, AADP

zohar_palm_treeמורה ויועץ בגישת התזונה האינטגרטיבית. מנחה ומרצה בתחום הבריאות והאכילה הבריאה בארץ ובעולם. לימד והדריך במכון לתזונה אינטגרטיבית בניו יורק. יועץ בריאות הוליסטית מוסמך על ידי ה-(AADP (American Association for Drugless Practitioners. חבר ב-Psi Chi, אגודת הכבוד הלאומית האמריקאית בפסיכולוגיה. יועץ הבריאות בסדרת הטלוויזיה "לסדר את הראש" בערוץ 2. מגיש מגזין הרדיו תחושת בטן בנושאי תזונה וגוף-נפש. היועץ המדעי למהדורה העברית של הספר תזונה אינטגרטיבית.

אביטל סבג

avitalנטורופתית Li.ac.N.D ומטפלת ברפואה סינית עתיקה. מחברת רב המכר חמש עונות במטבח – בישול טבעוני ברוח הזן. מעבירה סדנאות מעשיות לבישול בריא, המפעילות את כל החושים ופותחות הזדמנות לאנשים לעבור את השינוי לאורח חיים בריא בצורה יותר נעימה, הלכה למעשה. מגישה ומשתתפת בתכניות בריאות בטלוויזיה בערוץ 2, ערוץ 10, וערוץ האוכל וכותבת בעיתונות ("את," "חיים אחרים," "דרך האוכל").  עורכת אירועי קייטרינג בריא טבעוני ומלווה בתי מלון, מסעדות ואירועים בייעוץ מקצועי בנוגע לתפריט טבעוני. לאתר של אביטל


לשאלות נוספות אנחנו כאן בטלפון או בדוא"ל:

יונתן: 050-8727256
זהר: 054-5248818
zoharoffice@zemach.org

מדיניות ביטולים והצהרת בריאות – לחץ כאן

הסדנה הקרובה מתקיימת בנווה מדבר מואה:
חמישי עד שבת 4-6 בינואר 2018
לחצו כאן לפרטים המלאים אודות הסדנה כולל סוגי חדרים ומחירים

עמוד הסדנה בפייסבוק

המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לערוך שינויים בפעילויות ובסדר היום במידת הצורך.