"מוכן אני ללמוד דברים מורכבים מאנשים שאוכלים מזונות פשוטים." – אמרה סינית

האם אתם חשים שהגיע הזמן ושיש בכם את הרצון . . .

  • לשפר את הרגלי האכילה שלכם
  • להרגיש בטוחים בבחירת והכנת מזון טוב יותר
  • לחוות עליה לאורך זמן באנרגיה וחיוניות
  • להיפטר מתשוקות מזיקות וזלילות לא מבוקרות
  • להתנקות מאלרגיות וגירוי בעור
  • להקל הפרעות עיכול ומצבים כרוניים
  • להרגיש טוב יותר בתוך הגוף ולהשיג את המשקל האידאלי שלכם
  • לחוות עליה בשביעות הרצון הכללית שבחייכם

האתגר

יתכן וניסיתם דיאטות שונות. אולי אפילו הצלחתם עם חלקן לאורך פרק זמן כלשהו. מכל מקום, תיאוריות דיאטטיות קונבנציונליות מציבות הגבלות ואיסורים שקשה לשאת לאורך זמן. תיקונים חפוזים שכאלה לא רק שאינם עושים דבר כדי לעזור לכם להשיג בריאות ואושר לכל החיים, אלא שהם גם לא חושפים את הנטייה הטבעית של הגוף לאיזון. הדגש שדיאטות שכאלה שמות על כוח רצון, מניעה, והכחשה, לא רק שאיננו נחוץ, אלא אף לא יעיל.

המציאות

כל עוד אין לכם תכנית תכליתית, המתייחסת לאורח חייכם והלוקחת בחשבון את האינדיבידואליות שלכם, זה לא יחזיק מעמד. ביכולתי לעזור לכם ליצור את התכנית הראלית והממושכת שלכם להשגת בריאות מספקת ואופטימלית. יחדיו, לאט ובעדינות, נעשה היכרות עם מזונות ופעילויות. כשתתחילו להרגיש טוב יותר, להרגלים הללו תהיה נטייה טבעית להשתרש ולאפשר להרגלים הפחות בריאים להיעלם בצורה הדרגתית ונינוחה.

הפתרון – אימון תזונתי

ייעוץ הבריאות והאימון התזונתי הנם חידושים ייחודיים ומלהיבים. כיועץ בריאות, למדתי את כל התיאוריות התזונתיות העיקריות ואעזור לכם לגלות איזו גישה עובדת בצורה הטובה ביותר עבורכם בשלב זה של חייכם.

בעוד שמרבית הדיאטנים מתעסקים בקלוריות, פחמימות, שומנים, חלבונים, הגבלות, ורשימות של מזונות טובים ורעים, אני עובד עם הלקוחות שלי כדי ליצור חיים מאושרים ובריאים בדרך גמישה, משעשעת, וחופשיה מהתכחשות ומשמעת.

כיועץ בריאות, אני הסנגור שלכם למען חיים מלאי אנרגיה ותשוקה. אין בנמצא דיאטה אחת שעובדת עבור כולם. אני אנחה אתכם לגלות אלו מזונות ואלו בחירות בסגנון החיים יעבדו בצורה הטובה ביותר עבורכם ועבור יצירת איכות החיים בה אתם חפצים. כשמזונותינו משתנים, הכל משתנה.

גישה הוליסטית אמיתית לחיים משלבת, פרט לאוכל, דברים נוספים שמזינים אותנו. דברים אלה כוללים מערכות יחסים כנות ופתוחות, תרגול רוחני בעל משמעות, קרירה מעוררת השראה, ופעילות גופנית מהנה. היסודות הללו מכונים מזון ראשוניכיועץ בריאות אעבוד אתכם על מציאת איזון גם במזון הראשוני וגם במאכלים שאתם אוכלים באופן יומיומי.

איך מתחילים?

מתי הייתה הפעם האחרונה בה דיברתם עם מישהו על בריאותכם וקיבלתם את תשומת הלב לה אתם ראויים?

היום זה נדיר שמומחה מיומן יקדיש למישהו שעה כדי לעבוד אתו על התזונה והמטרות שלו. כיועץ בריאות, אני כאן כדי ליצור סביבה תומכת בזמן בו אנו חוקרים מה באמת עובד עבורכם.

האם שיחה אחת יכולה לשנות את חייכם?

אני מזמין אתכם למפגש ייעוץ ראשוני כדי לדון בהיסטוריה הבריאותית, הדאגות, והמטרות שלכם, וכמו כן בדברים שתמיד דמיינתם ואיחלתם לעצמכם. הפגישה הזו, בת החמישים דקות, היא דרך נפלאה עבורכם לחוות כיצד אני עובד עם לקוחות ולראות אם יש בינינו התאמה טובה. אנחנו נדון לעומק במצב הייחודי שלכם ונחליט כיצד אני יכול לסייע לכם להשיג את מטרותיכם האישיות. זו בהחלט יכולה להיות נקודת מפנה בחייכם.

מפגש הייעוץ הראשוני יכול להתקיים בתל אביב, בפרדס חנה, או בסקייפ/טלפון. ההשקעה שלכם עבור המפגש ועבור בריאותכם היא 100 ₪. בסיום המפגש תוכלו להחליט האם אתם מעוניינים לעבוד איתי במסגרת תכנית ששת החודשים.

לפני הפגישה מלאו את טופס היסטוריה בריאותית והביאו אותו עמכם לפגישה.

לפרטים אודות זהר

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת היכרות עם זהר